Försäljning Sverige

Våra mailadresser har formatet fornamn.efternamn@jeven.se

Carl Nyberg
Säljare Stockholm

nyberg@vent.se

Mobilnr: +46 (0)70-247 20 10

Staffan Rundt
Säljare Stockholm

rundt@vent.se

Mobilnr: +46 (0)70-365 20 15

Rikard Hansson
Säljare Västra Sverige

Rikard.Hansson@jeven.se

Mobilnr: +46 (0)766-978520

Viktor Pajic
Säljare Region Mitt

viktor.pajic@jeven.se

Mobilnr: +46 (0)708-787750

Urban Johansson
Säljare Norra Sverige

Urban.Johansson@jeven.se

Mobilnr: +46 (0)70-643 76 64

Magnus Hansson

Säljare Region Syd Magnus.hansson@jeven.se
Mobilnr: +46 (0)707-88 66 72

Johnny Groth
Säljare och produktspecialist Airmaid Ozonaggregat

Johnny.Groth@jeven.se

Mobilnr: +46 (0)734226959

Anders Tingsvik
Försäljningschef

Anders.Tingsvik@jeven.se

Mobilnr: +46 (0)722-37 02 75

Projektservice

För att ta kontakt med våran projektservice projektservice@jeven.se                                                                                                                                                Våra mailadresser har formatet fornamn.efternamn@jeven.se

 

Helena Majoros
Teknisk säljare, Projektservice

Helena.Majoros@jeven.se

Mobilnr: +46 (0)704-848176

Sebastian Franzke
Teknisk säljare, Projektservice
sebastian.franzke@jeven.se

Mobilnr: +46 (0)70-7615835

Maryam Paulos
Teknisk säljare, Projektservice
maryam.paulos@jeven.se

Mobilnr: +46 (0)70-8781044

Belal Ghaznawi
Teknisk säljare, Projektservice
belal.ghaznawi@jeven.se

Mobilnr: +46 (0)72-5190753

Eftermarknad

För teknisk support kontakta aftersales@jeven.se
Personer nedan kontaktas genom mail med format fornamn.efternamn@jeven.se

Mats Eriksson
Eftermarknad

Mobilnr: +46 (0)270245507

Shahriar Ghaffarpour
Service Airmaid
+46 (0)734228880

Wilfredo Sanchez
Service Airmaid

Mobilnr: +46 (0)734226912

Teknik och utveckling

Våra mailadresser har formatet fornamn.efternamn@jeven.se

Daniel Brolin
Utvecklingsingenjör

Mobilnr: +46 (0)720-120952

Michael Lindström
Utvecklingsingenjör
Mobilnr +46(0)70-3787043

Produktion och Administration

Våra mailadresser har formatet fornamn.efternamn@jeven.se

Linda Larsson
Ekonomichef

Mobilnr: +46 (0)73 8683833

Mikael Kvanman
Produktionschef

Mobilnr: +46 (0)70 1007289

Jan Blom
Specialprojekt

Mobilnr: +46 (0)72-2515304

Nina Genlid
Import-/Exportkoordinator

Telefon: +46 (0)270-731 46

Malin Flink
Inköp

Telefon: +46 (0)270-731 47

Claes Lindy
Inköp

Mobilnr: +46 (0)708-180700

Anton Åkerlind
Order / Beredning

Mobilnr: +46 (0)708-507722

Jonathan Vikström
Order / Beredning
Mobilnr: +46 (0)73-9376454

Försäljning Norge

På den Norska marknaden samarbetar Jeven med Lindab AS. På Lindabs alla filialer når du duktig personal med kunskap om storköksventilation.

E-post:     lindab@lindab.no
Hemsida: www.lindab.no

OSLO
Lindab AS, Avdeling Oslo
Stålfjæra 10
Postboks 171 – Kalbakken
0903 Oslo
Telefon:  +47 22 80 39 00

BERGEN
Lindab AS, Avdeling Bergen
Liamyrane 6
Postboks 57
5879 Bergen
Telefon:   +47 55 39 46 00

DRAMMEN
Lindab AS, Avdeling Drammen
Tømmerkrana 15
3048 Drammen
Telefon:   +47  32 25 49 60

ÅLESUND
Lindab AS, Avdeling Ålesund
Breivika Industriveg 41
6018  Ålesund
Telefon:   +47  70 30 09 00

HARSTAD
Lindab AS, Avdeling Harstad
Mercurveien 33
9408  Harstad
Telefon:   +47  77 00 11 90

SANDNES
Lindab AS, Avdeling Sandnes
Fabrikkveien 56
4323  Sandnes
Telefon:   +47  51 81 08 10

KRISTIANSTAD
Lindab AS, Avdeling Kristiansand
Stemmane 5 – 9006 Sørlandsparken
4696 Kristiansand S
Telefon:  +47 38 05 65 55

TROMSÖ
Lindab AS, Avdeling Tromsø
Ringveien 13-15
9018 Tromsø
Telefon:  +47 77 62 98 20

TRONDHEIM
Lindab AS, Avdeling Trondheim
Leirfossveien 5
7037 Trondheim
Telefon:  +47 73 96 04 50

Projektservice

Välkommen att kontakta oss för rätt lösning på ditt projekt.
Jeven Projektservice levererar komplett underlag på till- och frånluftsflöde, ljud och tryckfallsdata samt förslag på lämplig lösning för det aktuella projektet.

 

Kontakta oss via e-post enligt: fornamn.efternamn@jeven.se

Sebastian Franzke

Projektservice

+46 707-615835

Helena Majoros

Projektservice

+46 704 848176

Försäljning Danmark

På den Danska marknaden samarbetar Jeven med Venti AS.
Venti är en mycket kompetent återförsäljare som har sålt Jevens produkter i över tio år.

Telefon:  +45 8692 22 66
E-post:     info@venti.dk
Hemsida: www.venti.dk

Försäljning Finland

Telefon:  +358 10 231 2030
E-post:     jeven@jeven.fi
Hemsida: www.jeven.fi

Försäljning EMEA – APAC – LATAM

Absolent CKV AB
STOCKHOLM 
SWEDEN
E-post:    info@turboswing.tech
Hemsida: www.turboswing.tech

Försäljning Polen

Telefon:  +48 61 661 02 95
E-post:     biuro@jeven.pl
Hemsida: www.jeven.pl